Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Олімпійський тиждень

Дата: 14 вересня о 21:42, Оновлено 14 вересня о 22:40
213 переглядів

В рамках олімпійського тижня в Білогірському ліцеї, вчителями фізичної культури, було проведено ряд спортивно-масових заходів. Так учні 5-их класів показали свою спритність, швидківсь, наполегливість у змаганнях "Веселі старти", де перемогу здобув 5-А клас, 2 місцу посів 5-Б, 3 місце - 5-В.

Між учнями 10-11-х класів пройшов турнір з футболу. З результатом 11:5 перемогу здобула команда 10-х класів.

Учні 9-х класів мали змогу показати свої силові якості у змаганнях "Богатирські ігри". Учасниками стали 28 учнів. Найсильнішим учасником став Мудрик Олександр з 9-Б класу, друге місце посів Задерей Тарас (9-В клас), третє - Гайка Олександр (9-А клас).

До проведених заходів долучились класоводи молодших класів, які організували конкурс малюнка на асфальті на спортивну тематику. Результатом творчості молодших школярів стали не тільки зображення, а й дружба, що поєднала їх у час творчості.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.