Історія нашої школи
У 1860 році на вимогу місцевих жителів була відкрита перша церковно-парафіяльна школа при церкві на Стариках, але невдовзі її закрили через відсутність коштів на утримання. З 1873 року в Ляхівцях існувало однокласне народне училище , в ньому навчалося 80 учнів, з них 20 дівчаток; оплата вчителю на рік становила 250 крб., законовчителю - 50 крб.
У 1902 році однокласне училище перетворено на двокласну школу, в якій у 1913 році працювало 5 вчителів і навчалось 175 учнів.
У 1925 році діяли семирічка, чотирирічна та трирічна школи, в яких навчалося 518 дітей, працювало 10 вчителів.
У 1934 році збудоване нове приміщення для середньої школи. Напередодні війни в середній та семирічній школах навчалося 828 учнів, працювало 38 вчителів.
Майор Ткачук Іван Олексійович – Герой Радянського Союзу
Закінчив Білогірську середню школу, Орловське бронетанкове училище. Учасник Великої Вітчизняної війни, з жовтня 1941 року воював на Західному, Донському і 1-му Українському фронтах. Загинув смертю хоробрих у боях з фашистами на Одеському плацдармі (згорів у танку) 3 лютого 1945 року. За героїчні подвиги і вміле керівництво боями на підступах до Берліну Указом Президії Верховної Ради СРСР від 10 квітня 1945 року командиру 126-го танкового полку 6-го гвардійського механізованого корпусу 4-ої гвардійської армії гвардії майору Ткачуку Івану Олексійовичу присвоєне звання Героя Радянського Союзу.
Білогірській середній школі, учнем якої був герой, Постановою Ради Міністрів УРСР від 13 травня 1988 року N 133 присвоєно звання імені Героя Радянського Союзу Івана Олексійовича ТКАЧУКА.
В 1984 році споруджено нове приміщення середньої школи на 1170 учнівських місць, обладнано навчальні кабінети.
В 2001 році Білогірській середній школі було надано статус "Білогірський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія». В школі навчається до 1000 учнів, працює 89 вчителів. В містечку діє музична школа, де навчається понад 100 дітей. В школі діє краєзнавчий музей, зал Т.Г. Шевченка, зал української мови.
Щорічно 80% випускників НВК здобувають освіту у вищих навчальних закладах, за що адміністрація навчального закладу неодноразово отримує подяки від керівництва ВУЗів.
Білогірчани гордяться своїми талановитими земляками – випускниками Білогірської середньої школи, імена яких широко відомі в Україні. Серед них Володимир Володимирович Гриліцький — доцент Львівського державного університету ім. І.Франка, Леонід Олексійович Закордонець — кандидат медичних наук, головний лікар кардіологічного санаторію "Зірка", м. Ворзель Київської області, Петро Олексійович Закордонець — генеральний директор фірми "Мікромед" (м. Київ), Олександр Олексійович Закордонець — доцент кафедри філософії Київського національного медичного університету ім. Богомольця, Михайло Васильович Юрчук (Митрофан) — керуючий справами митрополії Української православної Церкви, Віктор Романович Бащук (Пантелеймон) – єпископ, намісник монастиря "Глинська пустель" в Сумській області, Антоніна Дмитрівна Задонська (Біловезька) — заслужена вчителька України, м. Тернопіль, Олексій Степанович Кучерук — доктор медичних наук, Іващук Петро Володимирович – герой України та ряд інших.